Kryty na radiátory

Moderní designové kryty na radiátory jsou vyrobeny z hliníku a práškově lakované. Nezakrývají horní ani spodní část radiátoru a neovliňují tak jeho výhřevnost. Kvalitní materiál a povrchová úprava znamená vynikající vzhled v každém detailu.


Vzory a varianty

Nabízíme několik atraktivních vzorů, které doplní Váš interiér. Pokud si z nabízených vzorů, nebo velikostí nevyberete, napište nám. Můžeme Vám váš vzor zpracovat na zakázku a samotnou vizualizaci nabízíme samozřejmě zdarma. Pro firmy například nabízíme i vyobrazení loga na samotném krytu.

Barvy

Nabízené barvy jsou standardně v lesklé i matné variantě. Barvy vybírejte ze vzorníku RAL Classic. Vzorníky lze zakoupit nebo zapůjčit v prodejnách barev. Naleznete je také např. na této stránce www.ralcolorchart.com, a nebo si můžete stáhnout některou z aplikací na Váš mobil. Upozorňujeme, že na monitorech nebo na mobilech bude vždy záležet na nastavení vašich zařízení a nebo spuštěných filtrech, které můžou ovlivnit výsledný vzhled barvy.

Rozměry

Rozměry krytovacího panelu jsou na šířku o 1 cm a na výšku o 2 cm větší než samotný radiátor. Odsazení panelu od radiátoru je cca 2 cm. V nabídce panelu pak volíte velikost radiátoru. Ověřte si také, zda přesahy panelu ničemu nevadí a s ničím nekolidují.

Montáž na radiátor

Montáž krytu je velice snadná, panel nakloníte a zavěsíte ze shora na radiátor. Žádné řezání, vrtání a nebo poškození radiátoru. Názorná ukázka ve videu.


Upozornění: Panely na topení nejdou vrátit ani vyměnit ve 14 denní lhůtě! Jedná se o zboží na míru podle požadavku zákazníka.


Kryty vyrábíme prozatím individuálně na míru zákazníkovi nebo firem. Pokud Vás kryty zaujaly a nechcete čekat až je umístíme na e-shop, můžete nás kontaktovat přímo přes formulář nebo na email s konkrétním požadavkem nebo vzorem. Níže je pak ukázka připravovaných krytů.


Cena krytů se většinou pohybuje od 4-6tis. Kč podle velikosti a vzoru.